Kosovas

Sveiki atvykę

Grand Hoe Prishtina

Kosovo pankai

Gračanica

Can I Haz International (Ema ir profesorė Zyman)

Vaizduotės nereikalaujanti vėliava

Tikra mečetė

Kafkos pilis

Nuotraukoj neparodysi

Pilies karaliai: Kristoferis

Pilies karaliai: Tomas

Pilies karaliai: Ema

Sakiau, kad nuotraukoj neparodysi

Sutemo

Grįžtame į tikrovę

Atvirukas

Karas - dalykas rimtas

Pasienis

Nueinantys

6 responses

28 11 2009
mykolas

Bet tai jus blin su Kristoferiu broliai dvyniai..va ka duoda du trys menesiai kartu pagyventi… JOoo patiko..Cha cha..negaliu nustot kikenes. Dar karta paziurejau i nuotrauka Karas – dalykas rimtas…eina sau!
O del paskutinio rasinio, tai kazkaip vis atrodo, kad nepasakai esmes..daug keiksmu, juodumo, ir nesimato sviesos tunelio gale.. Dar karta Fight cluba paziurejau – labai optimistinis filmas:) Ir tau to paties linkeciau..
Beje dalis apie turistus ir Grigaiti man patiko ir labai..
Nu bet tai vajetaukokie jus panasus..

28 11 2009
tmarcinkevicius

Kai kas sako kad šitas įrašas kaip tik pats optimistiauškiausias :) Tik suprasti reikia. Ir man pačiam taip atrodo. Žiūrėti reikia tarp keiksmų ir juodumo, nebijoti.

Nori, kad esmę vienam-dviejuose puslapiuose pasakyčiau? Nesulauksi. O ir nereikia, kai kurie dalykai turi asmeniniai likti, kai kurių tiesiog perteikti neišeina, reikia pamatyti ir patirti.

Taip kad cit. Nesiskųskit.

29 11 2009
mykolas

Viešai šitos diskusisijos labai nebeplėtosiu..Bus smagu, kada akis į akį pasikalbėt šia tema… Vis dėlto nesusilaikau neatsakęs į komentarą:
Fuck, Tomai, negi tu manai, kad aš tikrai nieko nesuprantu ar bijau žiurėt tarp keiksmų? Tada paskaityk dar kartą savo taip man diena dienon linksniuotus literatūros klasikus.
Nes esmę ir vienu sakiniu galima pasakyt. Ir, po šimts pypkių, kam tada iš vis rašyti, jei ne apie esmę? Kad neišeina perteikti, tai čia jau kitas klausimas. Niekas ir nesako, kad tai lengva padaryti. Bet dėl esmės, manau, verta daugiau pasistengti, nei tik prikišti tekstą juokingų, šlikščių (nors ir intelektualių) baeriukų.
Sėkmingų ieškojimų.

30 11 2009
Jurga

Man sitas irasas ir nuotraukos ziauriai ziauriai ziauriai patiko! Mano megstamiausi kol kas. Nezinau, gal ir del asmeniniu pazinciu, bet perskaicius taaaip uzsinorejau i Kosova nuvaziuot… Taigi, per daug placiai sitos informacijos neskleisk, nes ir Grigaitis uzsinores. :)
O irasas, mano nuomone, kaip tik labiausiai optimistiskas. Toks ispudis, kad Tomas Balkanuose pradejo jaukiai jaustis. Su tuo ir sveikinu. Ir lauksiu tolimesniu skaitiniu.

2 12 2009
Monika

che che, ale rimts, aš pažiūrėjau į tą vidurinįjį vyruką trečioj nuo pabaigos fotkėj ir pagalvojau: nu šakės, kaip tomas pasikeitė tuose balkanuose.. ir barzdą vešlesnę užsiaugino, ir veidas kažkoks rimtas, kažkas ne taip, nu bet tomas. o paskui žiūriu, kad kitas tomas tai šone.. hm. tikrasis. panašūs, tikrai jūs.

3 12 2009
Ninoslav

“Nori, kad esmę vienam-dviejuose puslapiuose pasakyčiau? Nesulauksi. O ir nereikia, kai kurie dalykai turi asmeniniai likti, kai kurių tiesiog perteikti neišeina, reikia pamatyti ir patirti“

Julija Beniuševičiūtė-Žymantienė, 1903 Kaunas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: